Polska-Sewilla - Jak dojechać?

Escarabajita 01.11.2010, 19:54

cześć :) Wybieram się do Sewilli na semestr letni 2010/2011. Chciałabym się dowiedzieć jak najlepiej się tam dostać. Loty do Sewilli są z Warszawy przez Londyn, Mediolan, Oslo. Nie ma nic bezpośredniego. Nawet problem jest z bezpośrednim lotem Warszawa-Madryt. Może lepiej jechać autobusem z Polski do Hiszpanii? Bo z Madrytu do Sewilli są trzy możliwości samolot (drogo/1 godzina), pociąg (80 euro/2,5godziny), autobus (20 euro/6 godzin). Może ktoś się wybiera do Universidad de Sevilla w lutym i ma podobne rozterki? Ja jadę z Białegostoku sama, więc szukam pomocy. :)

Opek 07.01.2011, 21:05

monika, dobrym rozwiazaniem sa loty z warszawy do barcelony wizzair i z barcelony do sevilli vueling. I tanio wychodzi tez:) odezwij sie na priv, ja tez jade do seviilii na semestr letni, troche sie zaczynam stresowac:) w ogole napisalam do Ciebie na fb:)

dorotee 10.01.2011, 18:39

hej, ja podrozuje z krakowa do madrytu (ryanair) lub z katowic do madrytu (wizzair). pozniej na lotnisku w madrycie wsiadam w bezposredni autobus socibus do Sevilli (koszt ok 17 euro, nie pamietam dokladnie). jak nie ma juz autobusu na lotnisku - trzeba dotrzec na Méndez Álvaro (metrem z jedna przesiadka) i stamtad jest ostatni autobus do sevilli o polnocy.
    jest tez mozliwosc podrozowania z krakowa do alicante a pozniej z alicante do sevilli. loty alicante sevilla mozna znalezc bardzo tanio, takze to tez moze sie oplacac.
    sprawdzcie jeszcze opcje przez dortmund.

jesli chodzi o wyloty z wawy, to jest polaczenie wizzairem do barcelony i chyba do madrytu tez. a z barcelony do sevilli ryanair.

odnosnie autobusu z pl do hiszp - odradzam.

pozdrowienia z Sevilli:)

Escarabajita 13.01.2011, 09:02

Dzięki, dzięki, ale mam już lot :D

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unia Europejska - Narodowa Strategia Spójności

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego